» אודות

קינדרלעך – להקת הילדים של ישראל, הוקמה בשנת 2003 על ידי המפיק דוד פדידה והמוזיקאי ישי לפידות, שראו את הצורך בלהקת ילדים חדשה ומיוחדת שתביא סגנון חדש לעולם המוזיקה היהודית.

להקת הקינדרלעך מונה שבעה ילדים (גלעד, עילאי, דוד, מתן, נתנאל, אייל ונבו) מוזיקאליים וכריזמטיים, שנבחנו ועברו אודישנים מתוך מאות ילדים ברחבי הארץ על ידי גדולי המוזיקאים בארץ,הנותנים את כל כולם על הבמה.

ללהקה מגוון מופעים המשלבים כוריאוגרפיה מרהיבה שנכתבה עבור הלהקה על ידי הכוראוגרפית יוליה איגלניק, יחד עם שלל תלבושות מרהיבות.

לקינדרלעך רפרטואר שירים עשיר במגוון סגנונות: שירים שקטים המתאימים לחופות בר מצוות ואירועים מרגשים, שירי פופ במגוון ז'אנרים המתאימים לכל סוגי ההופעות והאירועים.

בשנת 2007 שודר בערוץ 1 הסרט 'קינדרלעך – הסיפור האמיתי', על פריצתה של להקת ילדים דתית למרכז השואו ביזנס הישראלי, עם כל הדילמות הנלוות – חברתיות ודתיות.

הלהקה אף זכתה לכתבה ענקית ויוקרתית במוסף 7 ימים של העיתון 'ידיעות אחרונות' וכן כתבות וראיונות בכל תחנות הרדיו והטלוויזיה בארץ ובעולם.

להקת הקינדרלעך הפכה למוצר מבוקש באירועי זמר ובתכניות טלוויזיה, בשנת 2010 שודר בערוץ 24 פרק בסדרה 'זמר חתונות' על להקת הקינדרלעך.

להקת הקינדרלעך הופיעה על כל במה אפשרית בארץ ובחו"ל, ילדי הלהקה שרים בעברית, אנגלית, ספרדית, רוסית ערבית אידיש וצרפתית ומביאים שמחה יהודית מיוחדת לכל אירוע.

בשנתיים האחרונות אף מככבת הלהקה בפסטיגל הדתי "שירים ונפלאות" ומופיעה בו לצד ענקי הזמר הדתי בארץ ובעולם.